SKU(재고 관리 코드): MARC703-0NUC-17 UPC: 716736860589
(73% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Marc Jacobs, Women's Opticals, MARC703-0NUC-17
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
MARC703-0NUC-17
Brand Name
Marc Jacobs
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Matte Blue Gold
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
56.0 mm