SKU(재고 관리 코드): IM0015-PEF-49 UPC: 716736391779
List Price: Rp 4.953.000,00 IDR
할인가 Rp 946.000,00 IDR
(80% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 49.0 mm
  • Bridge Width: 23.0 mm
  • Arm Length: 150.0 mm
Additional Features
Isabel Marant, Women's Opticals, IM0015-PEF-49
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
IM0015-PEF-49
Brand Name
Isabel Marant
Features
Arm length
150.0 mm
Bridge width
23.0 mm
Detailed frame color
Gold Green
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Gold
Frame material
Acetate
Frame shape
Aviator
Lens color
No Color
Lens width
49.0 mm