SKU(재고 관리 코드): CT8129-011-51 UPC: 194274635447
List Price: Rp 2.774.000,00 IDR
할인가 Rp 757.000,00 IDR
(72% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 142.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Session, Men's Sunglasses, CT8129-011-51
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
CT8129-011-51
Brand Name
Nike
Collection
Session
Features
Arm length
142.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Grey
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
51.0 mm