SKU(재고 관리 코드): EV24030-410-76 UPC: 886895675925
List Price: Rp 4.082.000,00 IDR
할인가 Rp 759.000,00 IDR
(81% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 76.0 mm
  • Bridge Width: 5.0 mm
  • Arm Length: 125.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Zeus Edge, Men's Sunglasses, EV24030-410-76
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
EV24030-410-76
Brand Name
Nike
Collection
Zeus Edge
Features
Arm length
125.0 mm
Bridge width
5.0 mm
Detailed frame color
Blue
Detailed lens color
Blue Mirror
Frame color
Blue
Frame material
Titanium
Frame shape
Wrap
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
76.0 mm