SKU(재고 관리 코드): K514-TOR-50 UPC: 764724339777
(80% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 22.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Kate Young, Christy, Women's Sunglasses, K514-TOR-50
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
K514-TOR-50
Brand Name
Kate Young
Collection
Christy
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
22.0 mm
Detailed frame color
Tortoise
Detailed lens color
Brown
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
50.0 mm