SKU(재고 관리 코드): K546-CHA-52 UPC: 764724433703
(81% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Kate Young, Marley, Women's Sunglasses, K546-CHA-52
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
K546-CHA-52
Brand Name
Kate Young
Collection
Marley
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Beige
Detailed lens color
Brown
Frame color
Beige
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
52.0 mm