SKU(재고 관리 코드): FT5839-B-025-56 UPC: 889214358820
(76% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Tom Ford, Fashion, Women's Opticals, FT5839-B-025-56
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
FT5839-B-025-56
Brand Name
Tom Ford
Collection
Fashion
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Ivory
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
White
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
56.0 mm