SKU(재고 관리 코드): TY1075-3338-49 UPC: 725125389723
(71% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
  • Lens Width: 49.0 mm
  • Bridge Width: 22.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Revamp your look with Tory Burch women's opticals. Crafted with a unique irregular white metal frame and a 49mm lens width, these eye-catching glasses personify elegance in a distinct way. TY1075-3338-49
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
TY1075-3338-49
Brand Name
Tory Burch
Collection
Fashion
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
22.0 mm
Detailed frame color
Milky Olive
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
White
Frame material
Metal
Frame shape
Irregular
Lens color
No Color
Lens width
49.0 mm