SKU(재고 관리 코드): OR5036-026-49 UPC: 889214364258
(81% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Please note this item only ships to the United States
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 49.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Adidas, Men's Opticals, OR5036-026-49
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
OR5036-026-49
Brand Name
Adidas
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Crystal
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
White
Frame material
Metal
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
49.0 mm