SKU(재고 관리 코드): P8920-63D UPC: 4044709508463
(11% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 63.0 mm
  • Bridge Width: 14.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Porsche Design, Men's Sunglasses, P8920-63D
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
P8920-63D
Brand Name
Porsche Design
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
14.0 mm
Detailed frame color
Gold Black
Detailed lens color
Green
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Green
Lens width
63.0 mm