SKU(재고 관리 코드): FT5932-D-B-052-47 UPC: 889214481436
(72% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 47.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tom Ford, Men's Opticals, FT5932-D-B-052-47
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
FT5932-D-B-052-47
Brand Name
Tom Ford
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Dark Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame fit
Asian-Fit
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
47.0 mm