SKU(재고 관리 코드): MIS0067-S-807-53 UPC: 716736427621
(80% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Missoni, Women's Sunglasses, MIS0067-S-807-53
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
MIS0067-S-807-53
Brand Name
Missoni
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Grey
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
53.0 mm