SKU(재고 관리 코드): P8913-51B UPC: 4044709498573
(69% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Porsche Design, Men's Sunglasses, P8913-51B
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
P8913-51B
Brand Name
Porsche Design
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Blue
Detailed lens color
Blue
Frame color
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
51.0 mm