SKU(재고 관리 코드): SP0012-01Y-61 UPC: 889214171665
(71% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Please note this item only ships to the United States
  • Lens Width: 61.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 125.0 mm
Additional Features
Adidas, Sport, Women's Sunglasses, SP0012-01Y-61
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
SP0012-01Y-61
Brand Name
Adidas
Collection
Sport
Features
Arm length
125.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Shiny Black
Detailed lens color
Violet
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Purple
Lens width
61.0 mm