SKU(재고 관리 코드): MARC691-691-54-BUR UPC: 716736859019
(77% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Marc Jacobs, Women's Opticals, MARC691-691-54-BUR
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
MARC691-691-54-BUR
Brand Name
Marc Jacobs
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Burgundy
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Red
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm