SKU(재고 관리 코드): AX3109F-8236-54 UPC: 8056597925570
(67% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Armani Exchange, Women's Opticals, AX3109F-8236-54
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
AX3109F-8236-54
Brand Name
Armani Exchange
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Shiny Transparent Violet
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Purple
Frame fit
Asian-Fit
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm