SKU(재고 관리 코드): ML3038-46-BW-ATG UPC: 840422725811
Take an Extra 15% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 46.0 mm
  • Bridge Width: 23.0 mm
  • Arm Length: 142.0 mm
Additional Features
Garrett Leight, MARMONT, Unisex Opticals, ML3038-46-BW-ATG
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
ML3038-46-BW-ATG
Brand Name
Garrett Leight
Collection
MARMONT
Features
Arm length
142.0 mm
Bridge width
23.0 mm
Detailed frame color
Beachwood
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Metal and Acetate
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
46.0 mm