SKU(재고 관리 코드): HC8401D-580874-64 UPC: 725125488662
List Price: KSh23,900.00 KES
할인가 KSh7,900.00 KES
(66% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 64.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Coach, Fashion, Women's Sunglasses, HC8401D-580874-64
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
HC8401D-580874-64
Brand Name
Coach
Collection
Fashion
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Milky Light Brown
Detailed lens color
Brown Gradient
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Irregular
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
64.0 mm