SKU(재고 관리 코드): K518-TOR-50 UPC: 764724347178
List Price: KSh29,300.00 KES
할인가 KSh4,900.00 KES
(83% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Kate Young, Candy, Women's Sunglasses, K518-TOR-50
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
K518-TOR-50
Brand Name
Kate Young
Collection
Candy
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Red Tortoise
Detailed lens color
Grey
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
50.0 mm