SKU(재고 관리 코드): VE4456U-314-1-52 UPC: 8056597921107
List Price: KSh47,100.00 KES
할인가 KSh15,400.00 KES
(67% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Explore the world with Versace women's sunglasses, designed with an eye-catching oval shape and crafted from durable plastic. These white-framed sunglasses feature grey lenses with 100% UV protection, ensuring both style and safety. Made in Italy, each pair offers a lens width of 52 mm, bridge width of 19 mm, and arm length of 140 mm. Enjoy sun-filled days with a touch of Italian flair! VE4456U-314-1-52
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
VE4456U-314-1-52
Brand Name
Versace
Collection
Fashion
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
White
Detailed lens color
Grey
Frame color
White
Frame material
Plastic
Frame shape
Oval
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
52.0 mm