SKU(재고 관리 코드): SP0013-26G-62 UPC: 889214171740
(82% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Please note this item only ships to the United States
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 62.0 mm
  • Bridge Width: 13.0 mm
  • Arm Length: 125.0 mm
Additional Features
Adidas, Sport, Women's Sunglasses, SP0013-26G-62
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
SP0013-26G-62
Brand Name
Adidas
Collection
Sport
Features
Arm length
125.0 mm
Bridge width
13.0 mm
Detailed frame color
Crystal
Detailed lens color
Brown
Frame color
White
Frame material
Plastic
Frame shape
Oval
Lens color
Brown
Lens width
62.0 mm