SKU(재고 관리 코드): LV1010-S-KB7-48 UPC: 716736302348
(84% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
  • Lens Width: 48.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Levi's, Unisex Sunglasses, LV1010-S-KB7-48
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
LV1010-S-KB7-48
Brand Name
Levi's
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Silver
Frame color
Grey
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Sliver
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
48.0 mm