SKU(재고 관리 코드): TY6114-32744L-60 UPC: 725125533447
(62% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 60.0 mm
  • Bridge Width: 14.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Tory Burch, Women's Sunglasses, TY6114-32744L-60
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
TY6114-32744L-60
Brand Name
Tory Burch
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
14.0 mm
Detailed frame color
Silver Blue Monogram Wrap
Detailed lens color
Navy Blue
Frame color
Blue
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Blue
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
60.0 mm