SKU(재고 관리 코드): P8801-48B20 UPC: 4044709511470
(-9% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 48.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 150.0 mm
Additional Features
Porsche Design, Unisex Opticals, P8801-48B20
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
P8801-48B20
Brand Name
Porsche Design
Features
Arm length
150.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Prescription 2.0+
Frame color
Black
Frame material
Metal and Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
48.0 mm