SKU(재고 관리 코드): AOK-005O-070000-52 UPC: 8055341260349
(53% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Adidas, Women's Opticals, AOK-005O-070000-52
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
AOK-005O-070000-52
Brand Name
Adidas
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm