SKU(재고 관리 코드): BE3113-110913-59 UPC: 8056597102476
(49% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 59.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Burberry, Ferry, Women's Sunglasses, BE3113-110913-59
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
BE3113-110913-59
Brand Name
Burberry
Collection
Ferry
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Light Gold
Detailed lens color
Brown Gradient
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
59.0 mm