SKU(재고 관리 코드): SF938S-435-57 UPC: 886895411400
(71% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 150.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Ferragamo, Fashion, Men's Sunglasses, SF938S-435-57
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
SF938S-435-57
Brand Name
Ferragamo
Collection
Fashion
Features
Arm length
150.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Blue and Grey
Detailed lens color
Grey
Frame color
Blue
Frame material
Plastic
Frame shape
Aviator
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
57.0 mm