SKU(재고 관리 코드): MOL531-SAM-35J-56 UPC: 716736291185
(74% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 13.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Moschino, Love, Women's Opticals, MOL531-SAM-35J-56
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
MOL531-SAM-35J-56
Brand Name
Moschino
Collection
Love
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
13.0 mm
Detailed frame color
Pink
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Pink
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
No Color
Lens width
56.0 mm