SKU(재고 관리 코드): SP0025-02C-62 UPC: 889214225283
List Price: Rs 43,500.00 LKR
할인가 Rs 8,800.00 LKR
(79% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 62.0 mm
  • Bridge Width: 10.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Adidas, Sport, Unisex Sunglasses, SP0025-02C-62
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
SP0025-02C-62
Brand Name
Adidas
Collection
Sport
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
10.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Smoke Mirrored
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Geometric
Lens color
Grey
Lens width
62.0 mm