SKU(재고 관리 코드): K527-CRY-54 UPC: 764724373627
List Price: Rs 78,200.00 LKR
할인가 Rs 10,500.00 LKR
(86% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Kate Young, Women's Sunglasses, K527-CRY-54
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
K527-CRY-54
Brand Name
Kate Young
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Grey
Frame color
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
54.0 mm