SKU(재고 관리 코드): SMG3600-JADEN-53 UPC: 716737723135
List Price: Rs 40,100.00 LKR
할인가 Rs 2,900.00 LKR
(92% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Smith Optics, Jaden, Women's Opticals, SMG3600-JADEN-53
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
SMG3600-JADEN-53
Brand Name
Smith Optics
Collection
Jaden
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm