SKU(재고 관리 코드): UACRUISE-0VK-61 UPC: 716736846965
List Price: Rs 35,100.00 LKR
할인가 Rs 8,800.00 LKR
(74% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 61.0 mm
  • Bridge Width: 14.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Under Armour, Men's Sunglasses, UACRUISE-0VK-61
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
UACRUISE-0VK-61
Brand Name
Under Armour
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
14.0 mm
Detailed frame color
Matte Black Blue
Detailed lens color
Blue Mirror
Frame color
Blue
Frame material
Plastic
Frame shape
Aviator
Lens color
Blue
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
61.0 mm