SKU(재고 관리 코드): P8813-52B10 UPC: 4044709511951
(-36% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 150.0 mm
Additional Features
Porsche Design, Unisex Opticals, P8813-52B10
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
P8813-52B10
Brand Name
Porsche Design
Features
Arm length
150.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Light Gold
Detailed lens color
1.00+ Clear Lenses
Frame color
Gold
Frame material
Metal and Plastic
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm