SKU(재고 관리 코드): TH1682-086-54 UPC: 716736189246
(51% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tommy Hilfiger, Women's Opticals, TH1682-086-54
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
TH1682-086-54
Brand Name
Tommy Hilfiger
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Havana Yellow
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Yellow
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm