SKU(재고 관리 코드): VE2199-12524T-56 UPC: 8053672923070
(58% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Versace, Fashion, Men's Sunglasses, VE2199-12524T-56
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
VE2199-12524T-56
Brand Name
Versace
Collection
Fashion
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Havana
Detailed lens color
Dark Grey Mirror Gold
Frame color
Brown
Frame material
Metal
Frame shape
Irregular
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm