SKU(재고 관리 코드): GV-7028-S-89DX-56 UPC: 762753074478
List Price: Dh 5,193.00 MAD
할인가 Dh 1,091.00 MAD
(78% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Givenchy, Fashion, Women's Sunglasses, GV-7028-S-89DX-56
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
GV-7028-S-89DX-56
Brand Name
Givenchy
Collection
Fashion
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm