SKU(재고 관리 코드): VTR261F-700-51 UPC: 8052237085376
List Price: Dh 1,841.00 MAD
할인가 Dh 397.00 MAD
(78% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Trussardi, Women's Opticals, VTR261F-700-51
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
VTR261F-700-51
Brand Name
Trussardi
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm