SKU(재고 관리 코드): UA5017-G-EX4-50 UPC: 716736399676
(77% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Under Armour, Men's Opticals, UA5017-G-EX4-50
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
UA5017-G-EX4-50
Brand Name
Under Armour
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Brown Horn
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
50.0 mm