SKU(재고 관리 코드): RNB7037-G-S9W-50 UPC: 716736386843
(88% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Unisex Opticals, RNB7037-G-S9W-50
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
RNB7037-G-S9W-50
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Blue Brown
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
50.0 mm