SKU(재고 관리 코드): BE4372U-30018G-52 UPC: 8056597726832
(57% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Presenting Burberry's Marianne Women's Sunglasses, a mark of exquisite Italian craftsmanship. Crafted with a durable black acetate frame, these shades sport a fashionable cat-eye shape with a lens width of 52 mm. Burberry's grey gradient lenses provide not only an alluring contrast but also guarantee 100% UV protection, shielding your eyes with style. BE4372U-30018G-52
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
BE4372U-30018G-52
Brand Name
Burberry
Collection
Marianne
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Grey Gradient
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
52.0 mm