SKU(재고 관리 코드): VJVC01355096N UPC: 751286392814
(53% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
John Varvatos, Women's Opticals, VJVC01355096N
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
VJVC01355096N
Brand Name
John Varvatos
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Grey Tortoise
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
55.0 mm