SKU(재고 관리 코드): IH0898X-200-54 UPC: 886895702379
(69% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Crescent Fall, Men's Sunglasses, IH0898X-200-54
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
IH0898X-200-54
Brand Name
Nike
Collection
Crescent Fall
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Khaki Brown Tortoise Clear Laminate
Detailed lens color
Dark Green
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Green
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
54.0 mm