SKU(재고 관리 코드): SESA62F-0G23-58 UPC: 8052237084928
List Price: Rs 10,121.00 MUR
할인가 Rs 2,024.00 MUR
(80% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Escada, Women's Sunglasses, SESA62F-0G23-58
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
SESA62F-0G23-58
Brand Name
Escada
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Brownish Beige Pattern
Detailed lens color
Dark Blue Shaded
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Geometric
Lens color
Blue
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
58.0 mm