SKU(재고 관리 코드): MARC699-S-RHL-60 UPC: 716736864624
List Price: Rs 9,639.00 MUR
할인가 Rs 2,277.00 MUR
(76% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 60.0 mm
  • Bridge Width: 13.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Marc Jacobs, Women's Sunglasses, MARC699-S-RHL-60
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
MARC699-S-RHL-60
Brand Name
Marc Jacobs
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
13.0 mm
Detailed frame color
Gold Black
Detailed lens color
Dark Grey
Frame color
Gold
Lens color
Grey
Lens width
60.0 mm