SKU(재고 관리 코드): MIS0025-S-5ND-56 UPC: 716736308791
List Price: Rf5,156.00 MVR
할인가 Rf833.00 MVR
(83% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Missoni, Women's Sunglasses, MIS0025-S-5ND-56
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
MIS0025-S-5ND-56
Brand Name
Missoni
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Plum Multicolor
Detailed lens color
Pink
Frame color
Purple
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Pink
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm