SKU(재고 관리 코드): SF1077S-232-56 UPC: 886895561013
(71% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 13.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Ferragamo, Unisex Sunglasses, SF1077S-232-56
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
SF1077S-232-56
Brand Name
Ferragamo
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
13.0 mm
Detailed frame color
Transparent Brown
Detailed lens color
Brown
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Shield
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm