SKU(재고 관리 코드): LO731S-610-54 UPC: 886895590174
List Price: RM708.00 MYR
할인가 RM190.00 MYR
(73% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Longchamp, Women's Sunglasses, LO731S-610-54
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
LO731S-610-54
Brand Name
Longchamp
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Rose
Detailed lens color
Pink Gradient
Frame color
Pink
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
Pink
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
54.0 mm