SKU(재고 관리 코드): RNB1056-S-09Q-57 UPC: 716736701264
List Price: RM1,007.00 MYR
할인가 RM190.00 MYR
(81% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 14.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB1056-S-09Q-57
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
RNB1056-S-09Q-57
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
14.0 mm
Detailed frame color
Brown
Detailed lens color
Brown
Frame color
Frame material
Acetate
Frame shape
Browbar
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
57.0 mm