SKU(재고 관리 코드): MIS0154-S-3RB-53 UPC: 716736865102
List Price: ₦345,700.00 NGN
할인가 ₦66,700.00 NGN
(80% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Missoni, Women's Sunglasses, MIS0154-S-3RB-53
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
MIS0154-S-3RB-53
Brand Name
Missoni
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Grey Striped Pink
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Grey
Lens width
53.0 mm