SKU(재고 관리 코드): 45SCBLKBLKGRY-1
(24% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Please note this item only ships to the United States
Free standard shipping in contiguous United States
  • Movement: Automatic
  • Case Width: 45.0 mm
  • Water Resistance: 30 m (100 feet)
  • Features: Luminescent
Additional Features
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
45SCBLKBLKGRY-1
Brand Name
Franck Muller
Collection
Vanguard
Band
Band Colour
Grey
Band length
8.0 in
Band Material
Rubber
Band type
Strap
Band width
27.0 mm
Clasp
Deployment Clasp
Case
Case back
Closed
Case crystal
Sapphire Crystal Scratch Resistant
Case material
Titanium
Case shape
Barrel Tonneau
Case width
45.0 mm